- Vention

Цена
€1 22 / 2 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: VAP-A10-S075
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-5eМъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-5eМъжки
ДЪЛЖИНА: 0.75 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794718920
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: VAP-A10-S075
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-5eМъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-5eМъжки
ДЪЛЖИНА: 0.75 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794718920
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: VAP-A10-S075
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-5eМъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-5eМъжки
ДЪЛЖИНА: 0.75 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794718920
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: VAP-A10-S075
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-5eМъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-5eМъжки
ДЪЛЖИНА: 0.75 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794718920
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 1 | LAN UTP CAT-5e |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | Lan UTP CAT-5e |
| ДЪЛЖИНА | 0.75 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 1000 Mb/s |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Категория на кабела | Cat5e |
| Дължина (m) | 0,75 м |
| Тип конектор | RJ45 |
| Екраниране | UTP |
| Материал на проводника | Мед (CU) |
| Максимална скорост | 1 Gbps |
| Цвят | Син |
| За външен монтаж | Не |
| Тегло | 0.03кг |
Vention Cat5e UTP Patch кабел 0,75м Син
Надежден и достъпен мрежов кабел за домашна и офис употреба. Този 0,75-метров Cat5e патч кабел осигурява стабилна скорост до 1 Gbps за вашите жични връзки.
Ключови Предимства
- Надеждна производителност — Cat5e стандартът поддържа до 1 Gbps за гладко предаване на данни.
- Удобна дължина — 0,75м е идеална за къси връзки между устройства и стенни контакти.
- Издръжлива конструкция — Формовани предпазители предпазват кабела от повреди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Категория на кабела | Cat5e |
| Дължина | 0,75 м |
| Тип конектор | RJ45 |
| Екраниране | UTP |
| Максимална скорост | 1 Gbps |
| Цвят | Син |
Какво има в кутията
- 1 x Vention Cat5e UTP Patch кабел 0,75м Син
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










